Aktualności

Składy komisji - Postery przedstawiane przez Studentów w trakcie trwania Konferencji będą oceniane przez dwie Komisje.   I Komisja: Prof. dr hab. Adam Kołątaj Prof. dr hab. Bożena Witek dr Iwona Stanisławska   II Komisja: dr hab. Artur Jóźwik dr hab. Grażyna Świderska- Kołacz dr Anna Niedzielska
Nowy sponsor - Nowym sponsorem jest firma Cambridge Diagnostics (Polska) Sp. z o.o. – wyłączny przedstawiciel Cambridge Nutritional Science Ltd., (Omega Diagnostics GroupPlc), Wielka Brytania – oferuje kompleksową diagnostykę w kierunku nietolerancji pokarmowej (ang.Food Intolerance).
Lista posterów została zaktualizowana - Zaktualizowaliśmy listę plakatów tematycznych, które będą wywieszone na naszej konferencji. Listę znajdziecie pod tym linkiem.
Mamy listę posterów - Przygotowaliśmy dla Was listę plakatów tematycznych, które będziecie mogli zobaczyć na Konferencji „CZYNNIKI GENETYCZNE I ŚRODOWISKOWE WPŁYWAJĄCE NA JAKOŚĆ ZDROWIA I ŻYCIA KONSUMENTÓW” w marcu. Jest dostępna pod tym linkiem.
Nowy patron - Jest nam niezmiernie milo poinformować, że Polskie Stowarzyszenie Chorych na Hemofilię objęło patronatem Konferencję dla Dietetyków! Polskie Stowarzyszenie Chorych na Hemofilię organizuje obozy rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży, kupuje sprzęt rehabilitacyjny dla ośrodków zajmujących się leczeniem chorych, wydaje publikacje książkowe oraz płyty DVD na temat hemofilii.