Zdrowie Jego Nać - Zdrowie Jego Nać to fanpage i blog prowadzony przez pozytywnie zakręcone małżeństwo, których łączy pasja do sportu, żeglarstwa, turystyki i zdrowego jedzenia, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i wiedzę.
Eres Medical partnerem konferencji! - Eres Medical Sp. z o.o. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży medycznej, rehabilitacyjnej i SPA, specjalizująca się w kompleksowym wyposażeniu placówek w wysokiej jakości profesjonalny sprzęt i urządzenia. Strona internetowa: www.eresmedical.com.pl
Butelka wody ID’EAU dla każdego uczestnika konferencji - Jest nam niezwykle miło poinformować, że każdy uczestnik konferencji otrzyma butelkę wody ID’EAU!
Stowarzyszenie KUPS partnerem konferencji - Jest nam niezmiernie miło poinformować, że naszym kolejnym Partnerem jest Stowarzyszenie KUPS.
Titanis partnerem konferencji! - Jest nam niezwykle miło poinformować, że firma Titanis zaprezentuje swoje produkty w czasie konferencji międzynarodowej. Titanis zajmuje się rozwojem nowoczesnych technologii komputerowych, współpracując przy tym z interdyscyplinarnymi zespołami naukowymi. Wykorzystujemy technologię i rzetelną wiedzę do tworzenia potrzebnych i użytecznych produktów.
Czasopismo Acta Balneologica patronem medialnym konferencji! - Acta Balneologica jest naukowym czasopismem Polskiego Towarzystwa Balneologii i Medycyny Fizykalnej.
TiqDiet patronem medialnym konferencji! -   TiqDiet to program dla dietetyków do układania jadłospisów oraz nowoczesnej komunikacji z podopiecznymi. Dzięki połączeniu z darmową aplikacją mobilną, cały plan diety można nie tylko wydrukować ale także wysłać bezpośrednio na telefon klienta.
Firma Balsamique kolejnem sponsorem naszej konferencji - Firma Balsamique ufunduje zestawy kosmetyków, które rozlosujemy wśród słuchaczy. W trakcie konferencji będzie również możliwość zakupu kosmetyków w promocyjnej cenie.
Pakiet upominkowy dla uczestników konferencji od firmy Vianek - Szanowni Państwo jest nam niezwykle miło poinformować, że każdy uczestnik konferencji otrzyma pakiet upominkowy – próbki kosmetyków firmy VIANEK! VIANEK to polska marka kosmetyków naturalnych, przeznaczona na rynek masowy. Dedykowana kobietom w każdym wieku, o zróżnicowanych potrzebach pielęgnacyjnych, a jednocześnie wymagających. Połączenie starannie dobranych składników, urzekających zapachów i oryginalnego zdobnictwa opakowań, tworzy wyjątkowy przekaz marki. …
Czasopismo „Rehabilitacja w praktyce” patronem medialnym konferencji - „Rehabilitacja w Praktyce” – czasopismo dla praktyków fizjoterapii i rehabilitacji, którzy chcą stale podnosić swoje kompetencje, bowiem rozumieją związek pomiędzy sukcesem terapii a wykształconym, profesjonalnym terapeutą. Nasi czytelnicy każdego pacjenta traktują indywidualnie, dlatego szukają wsparcia dla swoich diagnoz i wybieranych terapii.
Serwis KonferencjeMedyczne.info patronem medialnym konferencji! - Serwis KonferencjeMedyczne.info zawiera wykaz konferencji, sympozjów, kongresów, targów medycznych, szkoleń związanych z profilaktyką i ochroną zdrowia, aspektami prawnymi, zarządzaniem w służbie zdrowia…
ZnamLek.pl partnerem naszej konferecji - ZnamLek.pl to serwis, który powstał z myślą o potrzebach osób kupujących leki, kosmetyki i suplementy. Liczba dostępnych na rynku produktów jest tak duża, że podjęcie właściwej decyzji jest dla konsumenta trudnym wyzwaniem. Dzięki tysiącom opinii o produktach pomagamy wybrać najodpowiedniejsze leki, kosmetyki i suplementy. Wiemy, że od trafnej decyzji w tym zakresie zależy Twoje zdrowie, …
Dietetycy.org.pl - DIETETYCY.ORG.PL to portal dla dietetyków. Największy serwis dla specjalistów z zakresu żywienia w Polsce odwiedzany przez blisko 150 tysięcy osób miesięcznie. Źródło informacji branżowych oraz miejsce wymiany myśli między społecznością polskich dietetyków.